Klimatizace do bytu, domu a kanceláře


SPLIT systém
klimatizace
Tento druh klimatizace je nejůčinnější, nejtišší a také nejkomfortnější. V dnešní době je to zároveň nejvíce instalovaná varianta klimatizace. Možnost použití jedné venkovní jednotky pro dvě až pět vnitřních jednotek různého typu a výkonu. Moderní klimatizace nabízí nejnižší provozní náklady a malou hlučnost díky kompresoru který je umístěn ve venkovní jednotce. Vnitřní jednotka se dá vybavit filtrační funkcí např. čističkou vzduchu, ionizátorem. Vzhledem k technickému řešení je i v provedení s tepelným čerpadlem s účinností až 5,1 a možností provozu v nízkých teplotách.

MULTI-SPLIT klimatizace
Umožňuje použití jedné venkovní jednotky pro dvě až pět vnitřních jednotek různého typu a výkonu. Velmi široká nabídka vnitřních jednotek nabízí rozmanité možnosti instalace. Jako novinka byla uvedena atraktivní parapetní jednotka pro začlenění do Vašeho interiéru.

Centrální klimatizace

Jedná se o centrální klimatizační zařízení, kdy na jednu venkovní klimatizační jednotku je možné napojit až 16 klimatizačních jednotek vnitřních. Celý systém klimatizace je řízen vlastním počítačem. Jedná se o klimatizační systémy s centrálním páteřním rozvodem chladivového potrubí. Klimatizační systémy umožňují jak chladit tak i vytápět na principu tepelného čerpadla vzduch-vzduch. Zjednodušeně řečeno, takovýto klimatizační systém ušetří až 2/3 elektrické energie a zaručuje stabilnost výkonu.Klimatizace byla vynalezena již roku 1902. Během let prošla obrovským vývojem a dnes ji najdeme na všemožných místech v různých variantách.
klimatizaceAť už se jedná o technologické prostory, výrobní haly, podniky, kanceláře. Poslední dobou nachází moderní klimatizace uplatnění i v bytech a rodinných domech. Mají jednoduché ovládání, nízkou hlučnost a možnost přesné regulace. Klimatizaci rozdělujeme na několik základních druhů.  Více zde....Toshiba logo


Zdeněk Botek © 2011                           SEO webu sledují SEO nástroje.cz                                Created by PKSys.cz