Moderní klimatizační invertorové jednotky Toshiba

Klimatizace se stává naší součástí bežného života. Klimatizace TOSHIBA je vybavena nejmodernějšími technologiemi umožňující přesnou regulaci teploty a zároveň splňují špičkové provozní parametry. Využívají vysoký koeficient využití teploty COP, mají úsporný a efektivní provoz. Všechny klimatizační zařízení TOSHIBA mají nízkou spotřebu a zároveň nabízejí dokonalý design pro dokonalé splynutí s Vaším interiérem. Díky použití invertoru mají vysokou účinnost až 99% a většina je zařazena do nejúspornější třídy „A“. Proto dosahují invertorové systémy až 50% úspory nákladů v porovnání s jinými systémy.

Klimatizační jednotky Toshiba používají invertorové jednotky. Funkce invertoru spočívá v regulaci okamžitého výkonu. Motor  kompresoru  klimatizace  je poháněn stejnosměrným elektromotorem a díky nejnovějším technologii umožňuje snadnou regulaci otáček a tím pádem plynulou regulaci okamžitého výkonu kompresoru. Použitím dvojitého rotačního kompresoru klesá spotřeba, zvušuje se účinnost a zároveň prodlužuje životnost.

  • Schéma Toshiba systému

  • Vektorově řízený invertor
  • Ekonomicky řízený dvojitý DC rotační kompresor
  • Úsporný DC motor ventilátoru
  • Nízká hladina hluku a vibrací
  • Vysoká spolehlivost (nízké zatížení hřídele)
  • Chladivo R410A

Dělená klimatizace – SplitSystém
Tento druh klimatizace je nejůčinnější, nejtišší a také nejkomfortnější. V dnešní době je to zároveň nejvíce instalovaná varianta klimatizace. Možnost použití jedné venkovní jednotky pro dvě až pět vnitřních jednotek různého typu a výkonu. Moderní klimatizace Toshiba nabízí nejnižší provozní náklady a malou hlučnost díky kompresoru který je umístěn ve venkovní jednotce. Vnitřní jednotka se dá vybavit filtrační funkcí např. čističkou vzduchu, ionizátorem. Vzhledem k technickému řešení je i v provedení s tepelným čerpadlem s účinností až 5,1 a možností provozu v nízkých teplotách.

klimatizační jednotky

Velmi široká nabídka vnitřních jednotek nabízí rozmanité možnosti instalace
Zdeněk Botek © 2011                           SEO webu sledují SEO nástroje.cz                                Created by PKSys.cz