Klimatizace TOSHIBA VRF

Klimatizace velkých objektů - VRF systémy R410A


Plná Invertorová technologie Toshiba - modulární uspořádání, unikátní komponenty. VRF systémy Toshiba dosahují účinnosti až 3,65. Vysoce výkonné a účinné kompresory DC Twin-Rotary plynulá regulace. Špičková spolehlivost je standartem. Maximální úspora energie. Vyšší montážní flexibilita a široké možnosti instalace. Flexibilní rozvody libovolné kombinace odboček a rozdělovačů. Rozvody mohou být vedeny všemi směry což usnadňuje montáž při rekonstrukcích stávajících objektů. Optimální vedení chladiva, back-up funkce při poruše zařízení. Funkce nočního provozu.

Schéma  Toshiba VRF

Toshiba SUPER MODULAR MULTI - 2-trubkový systém Toshiba. Systémy Toshiba Super Modular System jsou pokrokové, úsporné a flexibilní. Nabízejí koeficient využití energie až 4,1 při 100% výkonu. Možno instalovat jako systém s chladícím výkonem od 14 do 135 kW a topném výkonu od 16 do 150 kW. Oproti zařízením jiných značek je možno dosáhnou úspory až 50 % ! Venkovní jednotky se dodávají ve 22 výkonových stupních. Na jeden systém a jeden páteřní rozvod lze připojit až 48 vnitřních jednotek. Vnitřní jednotky zahrnují 14 typů ve 13 různých výkonech.

Toshiba Super Modular Multi
dva invertorem řízené kompresory v každé jednotce, napojení na vyšší řídící systémy
vynikající účinnost provozu, délka vedení až 300 m, řídící systém TCC-Link
nejlepší hodnoty EER na trhuToshiba MiNi S-MMS - kompaktní 2-trubkový systém skvěle zapadá mezi malé a velké systémy. Mini systém multi nabízí univerzální řešení pro obchody, kanceláře, restaurace ale i domy a byty. Uplatnění najde všude kde jsou zvýšené nároky na kompaktní a tiché provedení venkovní jednotky. Má miniaturní rozměry na svůj velký výkon a jeho energeticky úsporná invertorová technologie je přímo technologie budoucnosti. Použitá originální technologie Toschiba s Twin-Rotary kompresorem přináší špičkové hodnoty energetické účinnosti od 4,61 EER. Má velmi kompaktní rozměry a tím pádem umožňuje snadnou instalaci na balkon či fasádu domu. Není potřeba žádný betonový základ nebo ocelovou konstrukci pod jednotku. Jednotky MiNi S-MMS vyžadují oproti jednotkám S-MMS až o 60 % plochy což usnadňuje instalaci

Toshiba Super mini systém
kompresor Twin-Rotary s plně invertorovým řízením, nízká hlučnost, kompaktní design
nejvyšší účinnost (EER a COP), řídící systém TCC-link, 13 typů vnitřních jednotek
jednoduchá instalace, až 9 jednotek na jednu venkovní jednotkuToshiba SUPER HEAT RECOVERY SYSTEM - 3-trubkový systém Toshiba s redistribucí energie. Systém super heat Recovery Multi je nejpokrokovější řadou VRF systémů Toshiba. Tento systém umožńuje současný provoz chlazení a topení, redistribuci a zpětné využití tepla a chladu v budově. Nová modelová řada uspokojí nejvyšší nároky. Řada Super Heat recovery system má chladící výkon od 22,4 do 84 kW a topný výkon může být 25 až 98 kW. V jednom systému může být napojeno až 48 vnitřních jednotek. Jeden ovladač může ovládat až 8 vnitřních jednotek současně. Režim chlazení nebo topení je u každé vnitřní jednotky nezávislý. Veliká flexibilita rozvodů  umožňuje převýšení mezi jednotkami až 35 m. Široká možnost řízení přes PC nebo napojení na řídící systémy managementu budov.

Toshiba Super Heat Recovery System
dva Twin-Rotary kompresory v každé jednotce, velmi nízká hlučnost, kompaktní provedení
senzor tlaku a teploty sání kompresoru, ochrana proti přetížení, ochrana vinutí kompresoru
senzory pro snímání nadproudu, vysokotlaký spínač, senzory nízkého tlaku
nejvyšší koeficienty účinnosti (EER a COP), řídící systém TCC-link
Vnitřní jednotky Toshiba VRF - velký výběr vnitřních jednotek pro jakoukoliv instalaci. Vnitřní jednotky vhodné do rodinných domů, kanceláří, restaurací skladů, výrobních prostor a mnoho dalších. Na výběr z několika typů vnitřních jednotek pro montáž do podhledů pro čistý design všech interiérů.

Toshiba vnitřní jednotky

Příslušenství Toshiba VRF systému - příslušenství zahrnuje dálkové ovladače, centrální ovladače, řízení přes PC nebo internet. Možnost zapojení do systémů řízení budov.

Toshiba VRF ovladače
Toshiba logo


Zdeněk Botek © 2011                           SEO webu sledují SEO nástroje.cz                                Created by PKSys.cz